Scroll Top
Paroli Łukasz Tyczkowski

Portfolio

Zapoznaj się z moim portfolio

Poniżej znajdziesz listę niektórych z projektów, nad którymi pracowałem. Specjalizuję się w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych, ale także w ich administracji, modyfikacji, wprowadzeniu usprawnień i zmian.

Poza tym oferuję konsultacje i szkolenia z zarządzania stronami i marketingu internetowego i pozycjonowania, doradzam w wyborze usług hostingowych, tworzę strategie. Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio. Jeśli szukasz specjalisty, który zrealizuje dla Ciebie profesjonalną stronę internetową lub inny projekt z zakresu web developmentu, to zachęcam do kontaktu ze mną. Jestem otwarty na wszelkie wyzwania i zawsze staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom moich klientów.

Clear Filters
sot.suwalszczyzna.eu
bryzgiel.pl
bizuteriaelizabeth.pl
szkoleniacps.pl
drony.pro
strefawiedzy.eu

Strony WordPress i sklepy WooCommerce

Witaj na mojej stronie internetowej, na której prezentuję moje portfolio jako web developer. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży, chciałbym przedstawić moje umiejętności i projekty, które wykonałem dla moich Klientów.

Jestem ekspertem w tworzeniu responsywnych i zoptymalizowanych pod kątem SEO stron internetowych. Zajmuję się projektowaniem stron WordPress i tworzeniem sklepów WooCommerce, a także administracją WordPress. W moim portfolio znajdziesz projekty z różnych branż, w tym m.in.: e-commerce, szkolenia, edukacja, zdrowie, motoryzacja, fotografia oraz wiele innych.

Projekty, które wykonuję, charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością, łatwością użytkowania oraz pięknym, nowoczesnym designem. Staram się zawsze dostosować swoje projekty do potrzeb i wymagań moich klientów, dlatego każda strona, którą tworzę, jest unikalna i wyróżniająca się na tle konkurencji.

W moim portfolio znajdziesz nie tylko pełne projekty, ale również ich elementy, takie jak autorskie galerie zdjęć firm lub produktów, grafiki czy integracje skryptów lub dodatkowych funkcjonalności. Dokładam wszelkich starań, aby każdy projekt był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, co pozwala uzyskać najlepsze efekty i zadowolenie moich klientów.

Ustawienia prywatności
Kiedy odwiedzasz moją stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z mojej witryny.