Scroll Top
Paroli Łukasz Tyczkowski

O mnie

Nazywam się Łukasz Tyczkowski i tworzeniem stron WordPress zajmuję się od 2009 roku.

Jestem twórcą stron internetowych wszystkich moich przedsięwzięć i projektów, np.: paroli.pl, droneup.pl, blog.tyczkowski.com, strefawiedzy.eu. Stworzyłem poza tym i zoptymalizowałem wiele stron na zlecenie.

Tworzenie stron opartych na CMS WordPress było pierwotnie moim hobby i sposobem na kreatywne spędzanie czasu. Od kiedy pamiętam, uwielbiałem pracę przy komputerze i tworzenie nowych rzeczy. Pierwsze strony pisałem w Notatniku lub Pajączku, pracowałem także na pierwszych edytorach graficznych do budowania stron www.

W końcu trafiłem na wspomniany system zarządzania treścią WordPress i tak oto w 2009 roku postawiłem swojego pierwszego bloga od podstaw, na własnym hostingu, tworząc bazy danych i instalując szablon oraz niezbędne wtyczki. Dlaczego pracuję na WordPress?

  • jest popularny, darmowy i stale aktualizowany
  • ma ogromne możliwości personalizacji
  • świetnie sprawdza się w kazdej branży
  • na wszystko ma wtyczkę 😉
Współpraca na każdym etapie projektu oraz obsługa i wsparcie po ukończeniu prac nad stroną.
tyczkowski-lukasz
ŁUKASZ TYCZKOWSKI
Właściciel
Nie tylko WordPress…

Tworzenie i administracja stron www stworzonych za pomocą WordPress to nie moje jedyne zajęcie. Zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem szkoły językowej online Paroli. Założyłem ją w 2011 roku. Nieprzerwanie świadczymy tam usługi zdalnego nauczania języków obcych. Dzisiaj to nic nadzwyczajnego, bo wiele szkół tak pracuje, ale uwierzcie, że w 2011 trzeba było się nagłowić, jak ogarnąć taki biznes.

Moją pasję jest także fotografia tradycyjna i za pomocą dronów. Od zawsze lubiłem pstrykać zdjęcia, a w 2016 roku poznałem na własnej skórze zalety fotografii z lotu ptaka. To wtedy kupiłem pierwszego drona.

Krzysztof K.

Strona, którą stworzył dla mojej firmy Pan Łukasz, wczytuje się błyskawicznie, jest bardzo funkcjonalna i zadbana. Opieka jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie znają się na tym lub nie mają czasu na bieżące prace administracyjne. Polecam usługi!

Jacek B.
BilbinMed

Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem Tyczkowskim. Dzięki niemu strona internetowa jest przejrzysta, ładna od strony graficznej i działa bardzo dobrze. Pan Łukasz Tyczkowski cierpliwie słuchał moich uwag i sugestii dotyczących nowych informacji o naszej firmie i natychmiast wprowadzał zmiany na stronie internetowej.

Elizabeth

Polecam współpracę z panem Łukaszem, przebiega profesjonalnie, sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Współpracowaliśmy w zakresie przebudowy strony sklepu oraz w ramach doraźnych problemów, wszelkie prace były wykonywane terminowo, zgodnie z ustaleniami. Cud miód!

Ustawienia prywatności
Kiedy odwiedzasz moją stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z mojej witryny.