Scroll Top
Paroli Łukasz Tyczkowski

droneup.pl

droneup.pl
Zdjęcia i filmy z lotu ptaka, fotografia artystyczna, film, reklama, marketing.

Branża: fotografia, drony

Zakres działań

Stworzenie strony WordPress od podstaw, wybór odpowiedniego hostingu, konfiguracja serwera, podpięcie domeny, instalacja baz danych, instalacja certyfikatu SSL, stworzenie treści na stronę, optymalizacja po stronie serwera i strony, optymalizacja SEO, marketing, pozycjonowanie, pozyskiwanie klientów, blog, copywriting, social media, Mapy Google, formularz kontaktowy.

Stworzenie sklepu WooCommerce (obecnie wyłączony), podpięcie systemu płatności PayU, konfiguracja produktów i wariantów, pozycjonowanie, obsługa zamówień.

Bieżąca administracja WordPress, aktualizacje, modyfikacje, dodawanie treści.

Napisz do mnie

  Którą z usług jesteś zainteresowany/a?*

  Wyrażam dobrowolnie i świadomie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Paroli Łukasz Tyczkowski. Podanie danych osobowych jest niezbędne do kontaktu celem przedstawienia oferty. Szczegóły przetwarzania danych: Polityka prywatności

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH*

  Strona internetowa dla fotografa, usługi dronem

  Firma oferująca usługi dronem powinna mieć stronę internetową. Strona internetowa jest dzisiaj podstawowym narzędziem marketingowym, które umożliwia przedstawienie oferty firmy, zwiększenie widoczności w Internecie i przyciągnięcie potencjalnych klientów.

  Posiadanie strony internetowej pozwala na prezentację usług i produktów oferowanych przez firmę, udostępnianie informacji kontaktowych oraz umożliwienie klientom kontaktu z firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia się na spotkanie. Strona internetowa pozwala także na przedstawienie referencji i opinii klientów, co może zwiększyć zaufanie do firmy i przyciągnąć nowych klientów.

  Ponadto, posiadanie strony internetowej umożliwia prowadzenie działań marketingowych w Internecie, takich jak pozycjonowanie stron, kampanie reklamowe w Google czy prowadzenie działań na portalach społecznościowych. Dzięki temu firma może zwiększyć swoją widoczność w Internecie i przyciągnąć nowych klientów.

  Wniosek jest taki, że posiadanie strony internetowej jest kluczowe dla każdej firmy, w tym również dla firm oferujących usługi dronem.

  Portfolio zdjęć z lotu ptaka na stronie www

  Portfolio zdjęć z lotu ptaka to świetny sposób na pokazanie swoich umiejętności i przyciągnięcie potencjalnych klientów. Umieszczenie takiego portfolio na stronie internetowej pozwala na łatwe i szybkie udostępnienie zdjęć zainteresowanym osobom oraz zwiększenie widoczności w Internecie.

  Dodatkowo, portfolio zdjęć z lotu ptaka może być doskonałym narzędziem marketingowym. Może przyciągać uwagę i zainteresowanie potencjalnych klientów oraz pokazać możliwości, jakie dają zdjęcia z drona. Takie portfolio może być również skutecznym sposobem na zwiększenie zaangażowania i zainteresowania klientów już korzystających z usług firmy.

  Warto również pamiętać, że portfolio zdjęć z lotu ptaka powinno być prezentowane w sposób atrakcyjny i przejrzysty. Dobrym pomysłem jest zastosowanie odpowiedniej oprawy graficznej i łatwego w nawigacji interfejsu, co pozwoli na szybkie i łatwe przeglądanie zdjęć.

  Ustawienia prywatności
  Kiedy odwiedzasz moją stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z mojej witryny.